Названі країни, з яких краще всього ввозити “євробляхи” – Київ Інфо

Названі країни, з яких краще всього ввозити “євробляхи”

“Євробляхи” в Україні стають дедалі популярнішими, інформують Економічні новини.

Експерти склали список країн, із яких найкраще приганяти автомобілі на єврономерах для реєстрації.

Однією з популярних для ввезення подібних машин є Німеччина.

Машини з Німеччини, як правило, мають значний пробіг. Німці вважають за краще подорожувати на своїх “колесах” і нерідко проїжджають під 100 кілометрів на день за маршрутом дім-робота-дім. Водночас, німецькі водії відповідально ставляться до технічного обслуговування своїх автомобілів, тому їхній стан в основному не викликає серйозних нарікань.

Далі йде Франція, мешканці якої частенько потрапляють в аварії, що призводить до появи численних дефектів в їхніх машинах. Та й з техобслуговуванням авто жителі Франції особливо не заморочуються, часто їздячи на них, як кажуть, “до упору”.

Знайшлося місце в цьому списку й для Італії.

Італія славиться спекотним кліматом, тому лакове покриття автомобілів темного кольору там часто вигорає. З паркуванням у італійців справи йдуть не кращим чином, тому кузовні дефекти на їхньому авто — не рідкість. Серед опцій у машин з Італії може не виявитися підігріву крісел навіть у топовому виконанні. А ось згадані кліматичні умови приносять не тільки шкоду, а й користь — кузови не іржавіють.

Присутні тут і Швеція зі Швейцарією.

Авто з цих країн може бути в дуже хорошому стані, адже їхні власники ніколи не заощаджують на ремонті.

Замикають список Литва, Польща та Болгарія.

З огляду на географічне розташування, авто з цих країн завозять в Україну в найбільшій кількості. Якихось конкретних ознак в цьому випадку немає, потрібно предметно розглядати кожен екземпляр. Дуже бажано наявність хоча б якоїсь підтвердженої історії — сервісної книжки, документів про обслуговування з СТО тощо.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com