ЯКІ БУВАЮТЬ ВИДИ ВИЛОЧНИХ НАВАНТАЖУВАЧІВ – Київ Інфо

ЯКІ БУВАЮТЬ ВИДИ ВИЛОЧНИХ НАВАНТАЖУВАЧІВ

Найзатребуваніший і однозначно оптимальний вантажопідйомний механізм сучасного складського господарства – це вилочний навантажувач.

Безперечно, це заслужена характеристика!

Адже вилочний навантажувач – це універсальне, багатофункціональне та компактне вантажопідйомне складське обладнання.

Які ж бувають види вилочних навантажувачів? За якими ознаками їх розрізняють?

Відповідь на ці питання дають різні класифікатори, офіційно визнаними з яких є так званий ITA класифікатор.

Розроблена американською асоціацією INDUSTRIAL TRUCK ASSOCIATION (ITA) міжнародна систематизована класифікація вантажної техніки, включає сім класів вилочних навантажувачів:

  • Клас I – електричні навантажувачі.

Головною перевагою даних навантажувачів є їхня екологічність – відсутність різних шкідливих викидів в атмосферу. Ця якість обумовлює сферу застосування електроприводних вилочних навантажувачів – робота в продовольчих, фармацевтичних складах. З розробкою нових видів акумуляторних батарей (АКБ), що дозволить збільшити їх потужність (до рівня дизельних), навантажувачі обіцяють бути лідерами в навантажувальній техніці.

  • Клас II – річтраки, бічні навантажувачі.

Річтрак, як один з видів вантажної техніки, призначений насамперед для обробки вантажів до 2500 кг на висотах до 6000 мм.

Основне завдання бічного вилочного навантажувача – це штабелювання та горизонтальне переміщення довгомірних вантажів в умовах вузьких міжстелажних проходів.

  • Клас III – штабелери та електричні візки.

Як і річтрак, штабелер потрібен там, де потрібно обробити вантажі на верхніх ярусах стелажів. Головні їх відмінності в тому, що штабелер маневреніший, ніж річтрак, але менш пристосований для горизонтального переміщення вантажів. А ось електровізки необхідні саме для горизонтального переміщення вантажів до 3000 кг зі швидкістю від 6 км/год (у повідковому режимі) до 7,5 км/год (в самохідному режимі).

  • Клас IV – навантажувачі з ДВЗ з цільнолитими шинами.

Вилочні навантажувачі четвертого класу з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ), що мають цільнолиті шини, зазвичай застосовують на складських майданчиках або виробничих цехах з рівним покриттям. Як правило, це або закриті, або напівзакриті приміщення.

  • Клас V — навантажувачі з ДВЗ із пневматичними шинами.

Навантажувачі з ДВЗ на пневматичних шинах – це більш універсальний вид вилочних навантажувачів, який з успіхом справляється з нерівним дорожнім покриттям і вибоїнами, проте схильний до постійних проколів і поривів на виробничих ділянках.

  • Клас VI – транспортери.

У цей клас вилочних навантажувачів входить техніка, призначена насамперед для горизонтального транспортування вантажів від місця розвантаження до місця штабелювання і навпаки. Головним представником цього класу, безперечно, є гідравлічний візок («Рокла»). Як ручна, так і електрична.

  • Клас VII – позашляхові, повнопривідні навантажувачі.

Даний тип сучасних навантажувачів поєднує в собі сільськогосподарський трактор з великими колесами з глибоким протектором та значним кліренсом, та класичний вилочний навантажувач.

Позашляхові властивості такий навантажувач отримав рахунок потужного, як правило, дизельного двигуна і повного приводу на 3 або 4 колеса.

Насамкінець хочеться відзначити, що наша компанія «УНІВЕРСАЛ-СПЕЦТЕХНІКА» є безумовним лідером у галузі вилочних навантажувачів. Всі види навантажувачів, представлені в цій статті, можуть бути поставлені нашою компанією на замовлення.

При цьому всі моделі вилочних навантажувачів виготовлені в рейтингових підприємствах світу, в конструкціях яких представлені абсолютно всі інноваційні ідеї та проекти!

І останнє. Наша компанія має найголовніше – колектив професійних фахівців з усіх питань, пов’язаних із техобслуговуванням та експлуатацією.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com