До кінця року Україна планує отримати ще понад 3 мільярди доларів міжнародної допомоги | Київ.Info

До кінця року Україна планує отримати ще понад 3 мільярди доларів міжнародної допомоги

Україна в 2020 році розраховує отримати фінансову допомогу від МВФ, Світового банку і від ЄС, але за новою програмою макрофінансової допомоги. Її обсяг може скласти понад 3,3 мільярди доларів. Про це в інтерв’ю виданню Kyiv Post розповів очільник Міністерства фінансів України Сергій Марченко.

«До кінця року ми ще розраховуємо на кредит від Світового банку на суму 700 млн доларів США, 1,4 млрд дол США від МВФ, що передбачені двома переглядами програми в цьому році, та 1,2 мільярди євро за новою програмою макрофінансової допомоги від ЄС. Однак, у нас є амбітна мета – перейти на інший формат співробітництва з МВФ і — мінімізувати залежність від зовнішніх кредиторів.

Посилити суб’єктність і самодостатність держави», – заявив міністр. Він також нагадав, що в цьому році Україна вже отримала 2,1 млрд дол США від МВФ за новою програмою SBA, 500 млн євро від ЄС за попередньою програмою макрофінансової допомоги, і 50 мільйонів доларів США від Світового банку. Марченко наголосив, що співпраця з МВФ та пільгове фінансування від  міжнародних партнерів необхідні Україні в нинішній ситуації.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook