Кабмін розповів про нові тарифи на “комуналку” – Київ.Info

Кабмін розповів про нові тарифи на “комуналку”

Кабінет міністрів виділив 30 мільярдів гривень на компенсації теплокомуненерго за різницю в тарифах на житлово-комунальні послуги.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

План Кабміну передбачає:

Тарифи на газ для населення не змінено. По словами прем’єра, в травні в Україні запустили річний продукт, який передбачає ціну менше 8 грн за куб. м, ціна не змінюється весь опалювальний сезон.

Тарифи на тепло і гарячу воду не змінено. Шмигаль зазначив, що ці тарифи встановлюють місцева влада.

“Ми забезпечили всі умови, щоб підвищення тарифів не було, і будемо на цьому наполягати. “Нафтогаз” пропонує трирічний контракт – 7,42 за куб газу для цього опалювального сезону, ця ціна не буде збільшуватися. У місцевих керівника немає об’єктивних підстав підвищувати тарифи на тепло і гарячу воду”, – зазначив он.

Шмигаль додав, що вже 70% ТКЕ уклали трирічний контракт, уряд працює над питанням компенсації ТКЕ різниці в тарифах. Понад 300 млрд гривень буде перераховано ТКЕ на це.

Також Кабмін знизив тарифи на е/е для 80% домогосподарств – з 1 жовтня тариф складе 1,44 грн для тих, хто споживає менше 250 кВт/год на місяць. Для тих, хто споживає більше – тариф залишиться без змін. Тарифи на електроопалення також зростати не будуть.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com