Кулеба очікує, що Рада ЄС запровадить частину санкцій проти РФ – Київ Інфо

Кулеба очікує, що Рада ЄС запровадить частину санкцій проти РФ

На думку глави МЗС, ЄС має продемонструвати, що не лише говорить про санкції, але й підтверджує слова діями.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба очікує від Ради Європейського Союзу ухвалення конкретних рішень, в тому числі запровадження частини санкцій проти Російської Федерації.

Як передає кореспондент, про це Кулеба повідомив у Брюсселі перед початком засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ країн-членів.

“Ми очікуємо на рішення. Є багато рішень, які Європейський Союз може ухвалити зараз, щоб надіслати чіткі сигнали Росії, що її ескалація не буде толеруватися, і що Україна не залишиться на одинці”, – сказав він.

За словами Кулеби, це має включати не лише політичні сигнали, але і також передбачати дуже конкретні кроки. Зокрема, як уточнив міністр, йдеться про “підтримку нашого оборонного сектору, підтримку кібербезпеки України, і застосування частини санкцій”.

“Це повідомлення, яке я передам моїм колегам сьогодні. Ми вважаємо, що є вагомі і законні причини застосувати принаймні деякі санкції зараз, аби продемонструвати, що Європейський Союз не лише говорить на словах про санкції, а й також крокує цим шляхом”, – наголосив глава МЗС.

Також він підкреслив, що атака Росії на Україну розпочалася у 2014 році, а останні події на Донбасі свідчать про те, що Росія вдалася до загострення ситуації у гібридний спосіб.

“Ми бачимо кампанії з дезінформації, ми бачимо кібератаки, ми бачимо поширення про Україну відкритої хибної інформації, і ми бачимо посилену воєнну діяльність”, – резюмував Кулеба.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook