“Люди, поверніться!”: ресторани Києва спорожніли на тлі повідомлень про вторгнення РФ – Київ Інфо

“Люди, поверніться!”: ресторани Києва спорожніли на тлі повідомлень про вторгнення РФ

Переповнених ресторанів не було навіть 14 лютого.

Відвідуваність столичних ресторанів за минулий тиждень впала на 20% через панічні настрої на тлі повідомлень про загрозу вторгнення російських військ.

Про це пише у Facebook Ольга Насонова – співзасновник Національної ресторанної асоціації України, директор компанії “Ресторанний консалтинг”.

“І хоча Київ ще не зовсім спорожнів, частина людей просто поїхала в паніці. Хто куди: або за кордон, або до Львова, як посольства, або на малу батьківщину. Навіть День закоханих в київських ресторанах пройшов не так активно, закохані також схильні до паніки. Іноземні громадяни поїхали хто міг, нових не прибуло”, – розповіла вона.

При цьому експерт звернула увагу на те, що практично не впала відвідуваність барів. Вона припустила, що люди за допомогою алкоголю намагаються впоратися зі стресом.

“Затори стали менше, а значить, поїхали платоспроможні, сама аудиторія ресторанів. Ті, хто не поїхав, намагаються менше шастати, особливо по центру міста. Сумна ситуація. Люди, поверніться!”, – додала Насонова.

Як повідомлялося, на тлі чуток про “велику війну” українську столицю покинули багато бізнесменів, депутатів, а також дипломати низки зарубіжних посольств.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook