Референдум щодо продажу землі іноземцям обіцяють провести упродовж трьох років - Київ.Info

Референдум щодо продажу землі іноземцям обіцяють провести упродовж трьох років

Питання продажу землі сільськогосподарського призначення іноземцям вирішуватиметься під час загальнонаціонального референдуму, який має відбутися в Україні упродовж трьох років.

Про це в інтерв’ю заявив міністр аграрної політики і продовольства України Роман Лещенко. “Наразі землі сільськогосподарського призначення зможуть купувати виключно фізичні особи, які є громадянами України.

Про те, чи її зможуть купувати іноземці, буде вирішено під час референдуму, який відбудеться у найближчі три роки. Тому закордонні інвестори на сьогодні зможуть лише, як і раніше, брати землю у довгострокову оренду”, – повідомив Лещенко.

Він зауважив, що станом на сьогодні в сільському господарстві України немає великої кількості польських інвесторів. За його словами, трохи більше є інвесторів з Німеччини на Нідерландів.

“Утім, це не та кількість інвесторів, про яку ми мріємо”,- наголосив Лещенко. Міністр підкреслив, що іноземний інвестор не поспішає з інвестиціями в Україну, оскільки не бачить стабільного законодавства у питанні ринку землі.

“Інвестори бояться, адже хочуть стабільності, щоб правова система захищала їхні інвестиції. Поки триває боротьба за реформу ринку землі, інвестори дуже обережно дивляться у напрямку України. Ми їх розуміємо, оскільки цей процес в нашій країні є складним і болісним”,- констатував Лещенко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com