Стратегічно важливі держпідприємства, такі як «Укрзалізниця», не підлягатимуть приватизації | Київ.Info

Стратегічно важливі держпідприємства, такі як «Укрзалізниця», не підлягатимуть приватизації

На черговому засіданні уряд 12 серпня було ухвалено низку важливих рішень, якими запроваджуються європейські підходи до управління державним майном.

Зокрема, було прийнято розпорядження про передачу близько 200 державних підприємств Фонду держмайна для подальшої приватизації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Зазначимо, що до переліку державних підприємств Фонду держмайна для подальшої приватизації були включені непрофільні та неприбуткові активи, переважна більшість з яких не здійснює виробничої діяльності, потребує відновлення та інвестицій. «В Україні близько трьох тисяч державних підприємств.

Переважна більшість з них — це неприбуткові активи, які, на жаль, використовуються лише для різноманітних схем і махінацій, в тому числі і корупційних. Єдиний вихід це зупинити — передати такі підприємства в приватні руки», — розповідає Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. За словами міністра, в результаті держава матиме збереження та збільшення кількості робочих місць, сплату податків та притік інвестиції.

Разом з цим, державні підприємства, які є стратегічно важливими для життєдіяльності суспільства, енергетичної незалежності та обороноздатності держави, не будуть підлягати приватизації. «Важливі підприємства, які виконують стратегічні функції для держави, такі як, наприклад, „Енергоатом“, „Укрзалізниця“, не будуть підлягати приватизації взагалі», — підкреслив Петрашко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com