У Києві очікують значного подорожчання тарифу на гарячу воду: названо цифру – Київ Інфо

У Києві очікують значного подорожчання тарифу на гарячу воду: названо цифру

У Києві вже навесні тариф на гарячу воду подорожчає майже на 80%. Це буде пов’язано із закінченням терміну дії фіксованого тарифу на газ, за яким відпускатимуть блакитне паливо підприємствам теплокомуненерго до кінця опалювального сезону.

Щойно опалювальний сезон скінчиться, нинішній тариф на газ для опалення побутового сектору перестане діяти, і гаряча вода миттєво стане дорожчою. Про це розповів в інтерв’ю одному із ЗМІ експерт з питань енергетики Геннадій Рябцев.

За словами Рябцева, плата за газ, звісно, зросте для побутових споживачів ще до кінця опалювального сезону. Йдеться про тариф на розподіл газу, що зміниться з нового року. Його якраз, на відміну від тарифу на сам газ, не фіксують. Отож, уже з 1 січня розподіл газу подорожчає. Але, звісно, нег настільки істотно, як цього хотіли би самі компанії, що надають послуги з розподілу газу. НКРЕКУ вже заявила, що їхні апетити надмірні, і що вона не дозволить їм так підвищити ціни.Водночас фіксований тариф на газ для побутового сектору, а також фіксований тариф, за яким підприємствам ТКЕ відпускатимуть газ для опалення житлових будинків, залишатимуться незмінними до кінця опалювального сезону. Крім того, київська влада знайшла можливість вкласти у Київтеплоенерго додаткові гроші, щоби стримати зростання тарифів на тепло.

У Києві очікують значного подорожчання тарифу на гарячу воду: названо цифру

“Тарифи в опалювальний сезон 2021/2022 будуть збережені за рахунок докапіталізації Київтеплоенерго на 2 мільярди гривень. Платежі мешканців столичних багатоквартирних будинків не сильно відрізнятимуться від платіжок минулого року”, – каже Геннадій Рябцев.

Проте вже із закінченням опалювального сезону, коли, зокрема, дія тарифу на газ для опалення житлових будинків припиниться, вартість газу для Київтеплоенерго різко злетить і, відповідно, злетить тариф на гарячу воду.

“Після опалювального сезону киянам варто готуватися до подорожчання гарячої води. Послуга зросте у ціні на 78%”, – прогнозує експерт.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com