Україна може втратити шанс отримати новий транш МВФ | Київ.Info

Україна може втратити шанс отримати новий транш МВФ

Україні вкрай потрібні гроші Міжнародного валютного фонду. І не стільки для оплати міжнародних боргів, скільки як сигнал для інших фінансових інституцій, що справи в Україні йдуть добре. Нині ж такого сигналу немає.

Хоча влада запевняє: ситуація під контролем і сигнал про швидке надходження грошей буде ось-ось. Але багато експертів такий оптимізм не поділяють, бо вважають, що реформи в Україні згортаються, і цього не помітити просто неможливо.

Вони зазначають, що негативно на імідж України вплинув і черговий скандал із посадовцями Нацбанку, які звинувачують нове керівництво на чолі з Кирилом Шевченком у тиску і цензурі.

Тим часом міжнародні економісти вбачають корінь українських проблем із фінансовими донорами дещо глибше, мовиться далі в матеріалі. Так, британський економіст, експерт з питань України Тімоті Еш вважає : перелік запитань, які необхідно вирішити з Фондом на даному етапі, досить довгий, і це не просто невелике коригування бюджету.

На його думку, сьогоднішня ситуація в Україні нагадує один із періодів при колишньому президентові Вікторові Януковичу – з 2011 по 2013 роки – «коли здавалося, що деякі великі інвестори з західного узбережжя готові були виписати цьому режиму чек, хоча для більшості експертів було очевидно: були явні відкочування від реформ і погіршення кредитної історії», – стверджує Еш.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook