“Укрзалізниця” скасовує низку приміських поїздів по всій країні – Київ Інфо

“Укрзалізниця” скасовує низку приміських поїздів по всій країні

У зв’язку з небезпекою продовження курсування.

“Укрзалізниця” у зв’язку з небезпекою продовження курсування скасовує низку приміських поїздів по всій країні.

Про це передавати прес-служба компанії.

“З 25 лютого скасовано приміські поїзди Київського регіону, що курсують з Києва в напрямку Тарасівки, Фастова, Зернового, Ворожби, Конотопа, Шостки, Василькова, Коростеня, Тетеріва, Малина, та між цими пунктами. Електропоїзди, що курсують зазвичай до Бучі зі Святошино та Борщагівки, продовжать ходити, але тепер курсуватимуть лише до Ірпеня”, – йдеться у повідомленні.

В Одеському регіоні скасовані поїзди, що курсували за маршрутом Миколаїв – Херсон, Херсон – Вадим та Христиновка – Умань.

В центральному регіоні скасовані поїзди Запоріжжя – Новоолексіївка та Мелітополь – Запоріжжя.

У Львівському регіоні скасовуються електропоїзди сполученням Львів – Лавочне – Чоп з 25 лютого та зворотно з 26 лютого.

Також скасовані електропоїзди сполученням Харків – Козача Лопань, Мерчик – Тростянець-Смородине та Тростянець – Смородине – Люботин.

Скасовано низку приміських рейсів на сході країни: поїзди за маршрутами Харків – Бахмут, Харків – Лозова – Краматорськ та Харків – Слов’янськ не курсуватимуть до подальших вказівок. Поїзди Маріуполь – Південнодонбаська курсуватимуть лише до Волновахи, поїзди з Лиману, Ізюму та Святогірська курсуватимуть лише до Фенольної замість станції Скотувата. Поїзди Лантратівка – Кіндрашівська-Нова обмежуються по станції Новий Айдар.

“Укрзалізниця” робить все можливе, щоб продовжувати курсування електропоїздів у тих регіонах, де це дозволяє ситуація”, – йдеться у повідомленні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook