“УЗ” підвищить ціни на квитки – Київ Інфо

“УЗ” підвищить ціни на квитки

“Укрзалізниця” не планує підвищувати ціни на квитки у 2022 році. Але в компанії визнають: компенсувати витрати на пасажирські перевезення лише шляхом підвищення цін на квитки – неможливо.

Про це повідомили у прес-службі компанії. “В “Укрзалізниці” запевнили, що зростання тарифів на пасажирські перевезення у 2022 році наразі не передбачається “, – йдеться у повідомленні.

Щомісячне підвищення цін
Наприкінці квітня “Укрзалізниця” запустила індексацію тарифів на пасажирські перевезення. Занею, до кінця 2021 року щомісяця ціни на квитки мали підвищуватися на 2%.

Втім, уже тоді в компанії визнавали: ці підвищення не перекриють усі витрати на перевезення. Тому їх пояснювали планами вкладати зароблені в такий спосіб гроші в підвищення сервісу.

“Укрзалізниця” отримала нові вагони
Перевізник отримав 5 купейних вагонів, замовлених у “Крюківського вагонобудівного заводу”, які купили за бюджетні кошти. В них встановлені розетки з USB-портами, кулери з гарячою і холодною водою, кондиціонери, сигналізація.

До кінця року держкомпанія має отримати 20 зі 100 куплених вагонів. Як повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”, у вагонах тепер будуть:

розетки;

тримачі для склянок на столах;

енергозберігаюче освітлення;

кнопки виклику провідника в купе та туалетах;

кулери з гарячою та холодною водою;

сигналізація в купе (на ніч двері фіксуються кнопкою блокування, а при відкритті відповідний сигнал надходить до провідника);

більше місця для багажу під полицями (відсутні нижні скриньки);

кондиціонери;

вакуумні туалети;

столи для сповивання;

обшивка полиць виготовлена ​​із матеріалів, які витримають посилені навантаження;

кватирки.

Вагони “Укрзалізниці” кишать тарганами
Пасажир поїзда “Інтерсіті” Київ – Одеса виявив у своєму вагоні тарганів. Відповідне фото було опубліковане у Facebook-пабліку “Транспорт Дніпра”.

“Інтерсіті” Київ – Одеса кишить тарганами. “Укрзалізниця” як завжди радує чистими поїздами зі своїми домашніми улюбленцями”, – йдеться у повідомленні, що супроводжує фотографії. Сам перевізник ніяк не відреагував на повідомлення.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com