Уже чотири іноземні авіакомпанії на тривалий час скасували сполучення з Україною – Київ Інфо

Уже чотири іноземні авіакомпанії на тривалий час скасували сполучення з Україною

Крім того, понад десяток – внесли зміни до графіків польотів.

Авіакомпанії концерну Lufthansa Group, Scandinavian Airlines System, KLM та Vueling на тривалий час скасували рейси в та з України.

Як передає кореспондент, про це під час брифінгу заявив радник міністра інфраструктури та генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Олексій Дубревський.

“На тривалий час скасували на сьогодні Lufthansa Group – Austrian Airlines, Swiss, Eurowings, SAS, компанія KLM та Vueling”, – уточнив Дубревський.

За його словами, понад десять авіакомпаній змінили графіки рейсів.

“На сьогодні зміни у графіку відбулися у понад 10 авіакомпаній. Зміни у графіку передбачають не лише зміну повітряного судна, також зміни у графіку пересування: деякі рейси вони скасовують, але на інший час вони їх ставлять, деякі рейси скасовано на певні дати, деякі рейси скасовано на певний період, як це зробила компанія KLM, як це зробив концерн Lufthansa Group, до якого входять Austrian Airlines, Swiss, Eurowings і власне Lufthansa”, – сказав Дубревський.

Також він додав, що деякі авіакомпанії скасовують певні окремі рейси, як це зробили Air Arabia, Air Astana, однак ця інформація постійно оновлюється, тобто компанія може скасувати рейс, а через годину-дві заявити його на інший час або іншу дату.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook