В Міненерго розповіли, чи очікувати українцям подорожчання електроенергії | Київ.Info

В Міненерго розповіли, чи очікувати українцям подорожчання електроенергії

Тарифи на електроенергію для населення підвищувати не будуть, обіцяє виконувачка обов’язків міністра енергетики Ольга Буславець.

«Я хочу заспокоїти наше населення, яке має затверджений тариф на електроенергію. Він незмінний вже з 2017 року. І, як вже неодноразово наголошував прем’єр-міністр, ніхто не готує рішення щодо підвищення цього тарифу», — сказала очільниця Міненерго.

До того ж, Буславець запевняє, що причина не у місцевих виборах, які відбудуться у жовтні.

«Без підвищення соціального захисту людей, без підвищення, можливо, прожиткового мінімуму та пенсій, мабуть, недоречно сьогодні говорити про підвищення тарифу для населення», — зазначила чиновниця.

Водночас вона наголосила, що йдеться про незмінність тарифів саме для населення. В інших сегментах ринку є двосторонні договори і там своє ціноутворення.

«Я за ринкові правила, щоб ціна на ринку формувалася таким чином, щоб вона відповідала сьогоднішньому попиту і пропозиції», — підсумувала вона.

Раніше глава профільного комітету Ради Андрій Герус казав, що цьогоріч тарифи на електроенергію не підвищуватимуть, але надалі цього не уникнути.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook