В Офісі Зеленського розповіли, як українці зможуть економити при розрахунках за газ | Київ.Info

В Офісі Зеленського розповіли, як українці зможуть економити при розрахунках за газ

В офісі Володимира Зеленського розповіли, як українці зможуть економити при розрахунках за газ до 40%. Громадяни зможуть вільно вибирати для себе постачальника з найбільш вигідними умовами.

Допомогти населенню заощадити на рахунках за газ можуть державні компанії, зокрема газопостачальна компанія «Нафтогаз України», сказав Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Івано-Франківська. пише прес-служба відомства.

«Державні компанії для того і потрібні, щоб працювати в інтересах суспільства, створювати вигідні можливості для звичайних людей. «Нафтогаз» чітко показує українцям, як компанія забезпечить газ дешевше», – зазначив голова держави.

Володимир Зеленський повідомив, що вже обговорив з головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим питання цін для населення.

«Не дивлячись на те що країна перейшла на ринок газу, і ринок диктує ціни, все-таки у «Нафтогазу» сьогодні найдешевші ціни з усіх постачальників», – сказав президент.

Володимир Зеленський закликав представників місцевої влади пояснювати населенню, як вони можуть економити, зокрема, купуючи газ у державних компаній. Процес зміни постачальника газу поки можливий дистанційно через інтернет і в відділеннях партнерів. Якщо споживач вирішує змінити постачальника і обрав нового, це не потребує узгодження із старим постачальником або заміни обладнання.

Новий постачальник самостійно вирішує всі формальні питання, пов’язані з переходом споживача до іншої компанії. При зміні постачальника газу пільги і субсидії зберігаються.

З 1 січня 2021 в Україні зросли тарифи на розподіл газу – в середньому на 80% в залежності від регіону.

Компанія «Нафтогаз України» з 1 січня 2021 року призупинила підключення тарифного плану «Річний» для нових клієнтів. Використовують цей тариф споживачі продовжать платити за газ за ціною, яка була зафіксована в момент підключення.

Прем’єр Денис Шмигаль наказав в.о. глави Міненерго провести разом з Антимонопольним комітетом аудит цін на газ, які мають ознаки спекулятивних.

В кінці грудня вісім газових компаній опублікували ціни на газ для населення на січень 2021 року. Низьку ціну на січень заявила компанія «Megawatt», ще 50 організацій опублікують вартість найближчим часом.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com