В Україні планують підвищити соцвиплати - Київ.Info

В Україні планують підвищити соцвиплати

Прожитмінімум є базою для нарахування сотень видів проплат, але ситуація зміниться.

По закінченні поточного кварталу в Україні зросте прожитковий мінімум . З 1 липня середній показник складе 2294 грн, а з 1 грудня – до 2393 грн. На нього “зав’язані” сотні різних показників – від податків і штрафів, до зарплат і найбільш поширених соцвиплат.

Як повідомляє Мінсоцполітики, ті цифри, про які сьогодні йдеться, буде використано для розрахунку соціальних виплат. І якщо запропоновані відомством цифри ляжуть в основу закону про держбюджет на наступний рік, 2022-го українці отримуватимуть такі соцвиплати:

мінімальна пенсія – 2205 грн (+14% до ПМ на 1 грудня 2021 року для непрацездатних осіб і до мінімальної пенсії);
максимальна допомога одиноким матерям на дітей до 6 років – 2394 грн, від 6 до 18 років – 2985 грн;
аліменти від держави дітям, чиї батьки ухиляються від їх сплати, – 1197 грн (діти до 6 років) і +1492 грн (з 6 до 18-ти).
А тим часом у Верховній Раді хочуть “відв’язати” більшість виплат і платежів від прожиткового мінімуму і запровадити низку базових величин для соціальних виплат, грошових платежів та стягнень, адміністративних зборів. Планується, що 2022 року ці величини відповідатимуть прожитковому мінімуму, а потім можуть змінюватися незалежно від показника ПМ.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com