Вартість палива різко зросте через білорусів | Київ.Info

Вартість палива різко зросте через білорусів

Як повідомляє economy.apostrophe.ua, об’єм поставок в Україну бензину марки А-92 з Білорусі знизився на 91%. При цьому, поставки А-95 скоротились на 73%.

Причиною зниження імпорту стала зупинка 10 вересня Мозирського НПЗ на плановий ремонт. Роботи на об’єкті планувалося завершити до кінця жовтня.

Ще однією причиною могло стати витікання більшості терм-договорів між Білоруською нафтовою компанією (БНК) і українськими фірмами. Крім того, БНК минулого місяця відправила великі партії бензину на експорт через балтійські порти. Відзначається також фактор триваючого більше півроку пошуку нового глави БНК, що обмежує маневреність менеджменту компанії при прийнятті рішень.

Повідомляється, що різке зменшення імпорту призвело до дефіциту палива на українських АЗС, що вже почало стимулювати підвищення вартості. Експерти передбачають, що ціни вже найближчим часом «підскочать» до рекордних позначок.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com