Вищий антикорупційний суд відмовив у відновленні справи Роттердам+ – Київ.Info

Вищий антикорупційний суд відмовив у відновленні справи Роттердам+

Справа розслідувалася з 2017 року.

Вищий антикорупційний суд відмовив у відновленні справи Роттердам+.

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду закінчила розгляд, та відмовила у задоволенні скарг потерпілих та заявника на постанову прокурора САП про закриття кримінального провадження у справі Роттердам+.

Слідчий суддя ВАКС також закрила провадження за скаргою Громадської організації «Центр протидії корупції» на цю ж постанову прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Зазначається, що справа стосувалася можливого зловживання службовими особами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Управління енергоринку, за пособництва службових осіб ТОВ «ДТЕК Енерго» своїм службовим становищем для одержання неправомірної вигоди для Генеруючих компаній теплових електростанцій з числа групи компаній ДТЕК. Сторона обвинувачення стверджувала, що з цією метою НКРЕКП розробила та прийняла Постанову № 289 від 03.03.2016 року, яка встановила порядок формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії.

Справа розслідувалася з 2017 року. Провадження у цій справі неодноразово зупинялося, воно закривалося та відновлювалося шляхом скасування процесуального рішення про закриття. Рішення прокурора САП про закриття кримінального провадження, щодо якого було подано скарги, є черговим таким рішенням.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com