Як отримати залишок грошей від субсидії – Київ Інфо

Як отримати залишок грошей від субсидії

Українці, які отримують житлові субсидії на банківський рахунок і не витрачають їх повністю, повинні вивести залишки коштів.

Як повідомляє видання “На пенсії”, споживачі, які минулого опалювального сезону користувалися субсидією в грошовій безготівковій формі, можуть отримати залишок заощаджених коштів. Після закінчення опалювального сезону залишки субсидії накопичуються на рахунку “Ощадбанку” для виплати житлової субсидії.

Протягом півроку (з 1 червня по 20 грудня) ці гроші необхідно переказати на поточний рахунок, також відкритий у «Ощадбанку».

Якщо до 20 грудня субсидіант не звернеться по залишки субсидії та не відкриє поточний рахунок для їх зарахування, кошти повернуться на рахунок Міністерства соціальної політики.

Так, управління соціального захисту рекомендує перевірити наявність актуального (чинного) рахунку в «Ощадбанку». Якщо такого немає – його необхідно відкрити. Якщо поточний рахунок було відкрито раніше і гроші на нього вже надійшли, банк мусив надіслати одержувачеві субсидії смс-повідомлення (за наявності інформації про номер мобільного телефону).

За потреби уточнити інформацію про заощаджені кошти можна в управлінні соціального захисту населення.

Ощадбанк пояснює, як можна вирішити питання з отриманням залишку субсидії:

до 19 грудня відкрити рахунок у будь-якому відділенні Ощадбанку;
попередньо записатися на прийом і взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код. Процедура оформлення займе лише 15 хвилин.
Якщо на рахунку Ощадбанку значиться заборгованість, на нього не може бути перераховано залишок субсидії. У такому разі спочатку доведеться сплатити борг. Після погашення заборгованості залишок житлової субсидії буде автоматично зараховано до поточного рахунку протягом робочого дня.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com