Як у Швейцарії: в Україні вперше випустили вертикальну банкноту | Київ.Info

Як у Швейцарії: в Україні вперше випустили вертикальну банкноту

Першу вертикальну сувенірну банкноту присвятили космонавту незалежної України Леонідові Каденюку.

26 листопада Національний банк випустив сувенірну банкноту з портретом першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. Це перша банкнота з вертикальним дизайном.

«В центрі банкноти на лицьовому боці – зображення космонавта з надписом «Перший космонавт України», логотип космічного агентства, стилізоване зображення рослини та зображення космічного корабля. Основне зображення зворотного боку – космічний корабель «Колумбія» на тлі планет сонячної системи; над ним написи THE FIRST ASTRONAUT OF UKRAINE», – повідомили у пресслужбі НБУ.

Банкнота виготовлена на папері з водяним знаком. Над створенням дизайну сувенірної банкноти працювали художники Володимир Таран, Олександр Харук, Сергій Харук. Купюру випустили накладом 50 тисяч штук, із яких 40 тисяч – у сувенірному упакуванні. Її можна придбати через онлайн-замовлення у пунктах продажу Нацбанку та банків-дистриб’юторів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com