З програми МОЗ із онкозахворювань передали на дороги 62 мільйони | Київ.Info

З програми МОЗ із онкозахворювань передали на дороги 62 мільйони

Кабінет міністрів передав 61,55 млн грн, передбачених у 2020 році Міністерству охорони здоров’я за програмою щодо вдосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань, «Укравтодору» для поліпшення стану доріг загального значення у Львівській області.

У розпорядженні Кабміну від 21 жовтня відзначається, що в цілому за цією бюджетною програмою перерозподілили 104,752 млн грн.

Зокрема, 20 млн грн передали Міносвіти для реставрації головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка, 7,2 млн грн – Міносвіти на створення Міжнародного центру підготовки пілотів на базі НАУ, 6 млн грн – Міносвіти на реставрацію староакадемічного корпусу ансамблю Братського монастиря по вул. Г. Сковороди, 2 у Подільському районі Києва.

Ще 10 млн грн передали Міненерго на реалізацію державного інвестиційного проекту «Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей».

Кабмін також затвердив перерозподіл загального бюджету, наданого «Укравтодору».

Так, з 70 млн гривень, виділених на будівництво траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 65,77 млн грн піде на осучаснення сполучення Київ-Суми-Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей), а 4,22 млн грн – також на розвиток доріг у Львівській області.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook