Держава виділила мільярд на серіали і культурні проекти | Київ.Info

Держава виділила мільярд на серіали і культурні проекти

Мінкульт анонсував програму державної підтримки, в рамках якої виділено мільярд гривень на культурні проекти.

Про це написав у фейсбуці міністр культури Олександр Ткаченко. Він перерахував напрямки, куди було виділене фінансування.

Український культурний Фонд (590 млн грн). Із 30 липня по 14 серпня відкрита подача заявок на грантову програму «Культура в часи кризи: інституційна підтримка».

Перший пітчинг патріотичних серіалів (100 млн грн). Ткаченко пояснив, що до кінця року відомство сфокусується на виробництві серіалів патріотичного спрямування з українськими акторами та українськими наративами. Конкурсний відбір для бажаючих отримати грант розпочнеться у вересні.

Держкіно (50 млн грн). Наприкінці вересня розпочнеться конкурс на грантову підтримку підготовки кінопроектів до знімального періоду. Тобто гроші виділятимуться ще на підготовчому етапі – розробці сценарію, сторіборду, тізеру.

Український Інститут Книги (150 млн грн). Конкурс на програму грантів буде оголошений  на початку вересня.

Ще 110 млн грн виділяються на нагальні потреби Мінкульту – розроблення електронного ресурсу культурної спадщини та культурних цінностей, покриття витрат, які виникли через карантин.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com