Росія двічі зривала домовленості щодо Донбасу – Київ Інфо

Росія двічі зривала домовленості щодо Донбасу

Війну на Донбасі та агресію Росії у Криму прокоментував державний секретар США Майк Помпео. Очільник американського зовнішньополітичного відомства назвав конфлікт на Сході України «доволі замороженим» й звинуватив Москву у невиконанні домовленостей.

Росіяни двічі укладали домовленості, які не виконували. Я шкодую про це. Ми продовжували робити те, що правильно для українського народу, — зазначив Помпео в інтерв’ю Bloomberg, інформує прес-служба Держдепартаменту США.

Дипломат нагадав, що США доклали зусиль, щоб зупинити будівництво «Північного потоку 2», а також надали летальне озброєння Україні.

Ми зробили для них (українців — ред.) правильні речі, і ми спробували зміцнити здатність українського уряду захищатися від загроз, що йдуть з Росії, як військових, так і інформаційних… Ми не домоглися значного прогресу, і Європа також не досягла великого прогресу у своїх дипломатичних зусиллях. Я шкодую про це. Я б хотів, щоб ми мали більший прогрес, — наголосив Помпео.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com