У Єврокомісії пояснили, як Україна може вирішити “конституційну дилему” – Київ Інфо

У Єврокомісії пояснили, як Україна може вирішити “конституційну дилему”

За словами заступниці гендиректора Генерального директорату з питань політики сусідства та переговорів з розширення Єврокомісії Катарини Матернової, міжнародна спільнота зацікавлена в наданні допомоги Україні.

У Європейській комісії вважають, що Україна шляхом перезавантаження судової реформи може вирішити “конституційну дилему”, спричинену рішенням Конституційного суду щодо е-декларування.

Про це заступниця генерального директора Генерального директорату з питань політики сусідства та переговорів з розширення Єврокомісії Катарина Матернова сказала під час виступу на онлайн-форумі коаліції “Реанімаційний пакет реформ “Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюса”.

Вона заявила, що зараз в Україні спостерігається “конституційна дилема”, оскільки було суттєво позбавлено повноважень одного із ключових суб’єктів антикорупційної інфраструктури – Національне агентство з питань запобігання корупції, створене завдяки співпраці української влади з міжнародними партнерами і за участі представників громадянського суспільства. Зокрема йдеться про декларування активів і скасування статті про покарання за недостовірне декларування.

На переконання Матернової, немає легкої відповіді, але можна спробувати знайти шлях врегулювання ситуації.

“Я вважаю, що можна знайти вихід через перезапуск судової реформи, яка враховуватиме різні її елементи”, – наголосила Матернова.

За її словами, міжнародна спільнота зацікавлена в наданні допомоги Україні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com