У НАТО назвали умови членства України в Альянсі – Київ Інфо

У НАТО назвали умови членства України в Альянсі

Україна – це перша країна-партнер, яка отримує допомогу від НАТО безпосередньо. Про це заявила директорка Центру інформації та документації НАТО Вінета Клейне на пресконференції у Києві.

У столиці 18 листопада відбувся круглий стіл на тему: “Відносини Україна – НАТО в контексті сталого миру на Донбасі”. Головними організаторами виступили Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння та Центр інформації і документації НАТО в Україні, повідомляє сайт ASPI.

Вінета Клейне, директорка Центру інформації та документації НАТО, повідомила, що питання миру та стабільності в Україні є дуже важливим для Північноатлантичного Альянсу. За словами Клейне, тривалий конфлікт, що відбувається на Сході України, впливає на євроатлантичну безпеку.

“НАТО повинно зробити те, що Україна сама не може забезпечити для власної безпеки. Саме тому НАТО значно збільшили свою присутність та підтримку, як консультативну так і фізичну, для України. Була встановлена не одна комунікаційна платформа, щоб допомогти Україні в кризі, що наявна зараз”, – зазначила Вінета Клейне.

Також директорка Центру інформації та документації НАТО підкреслила, що такий статус, як в України, НАТО надало лише 6 країнам. Це, наприклад, Австралія і Грузія, що демонструє, що Україна – це перша країна-партнер, яка отримує допомогу від НАТО безпосередньо.

Вінета Клейне прокоментувала можливе членство України в НАТО. За її словами, робоча група, яка підтримана секретарем, продовжує власну розробку щодо членства України в НАТО, однак думка українських експертів обов’язково буде врахована.

“Стосовно рішень, які ухвалюють в НАТО – ми їх завжди дотримуємось. Наші двері відкриті. Те, що Північна Македонія стала членом НАТО в березні 2020 року свідчить про це. Важливо підкреслити, що є різні фактори, які впливають на процес входження до НАТО, тому не все так просто”, – заявила Вінета Клейне.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com