Україна не отримала від Ірану фінальний звіт щодо катастрофи МАУ – Київ Інфо

Україна не отримала від Ірану фінальний звіт щодо катастрофи МАУ

Україна не отримувала від Ірану документів фінального звіту, на якому буде базуватися розслідування щодо катастрофи літака МАУ.

Про це в ефірі Громадського радіо заявив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін.

– Ми неодноразово чули від іранської сторони, що звіт готовий, що зараз завершується переклад. Я ці слова чую останні два місяці ледь не щотижня, проте документи відсутні, – сказав Єнін.

Він додав, якщо технічне розслідування не буде завершено протягом календарного року з моменту катастрофи, іранська сторона повинна оприлюднити проміжний звіт.

– Остаточний звіт з технічного розслідування є тим фінальним документом, на якому надалі буде базуватися як кримінальне розслідування, так і визначення відповідних сум, компенсацій, про які ми ведемо переговори з іранською стороною, – зазначив Єнін.

Українська сторона наполягає на об’єктивному і неупередженому розслідуванні справи.

Авіакатастрофа літака МАУ сталася 8 січня 2020 року. Український літак вилетів з Тегерану, столиці Ірану, а через кілька хвилин впав. Через декілька днів влада Ірану визнала, що літак збили військові, прийнявши його за ворожий об’єкт.

На борту перебувало 176 людей: 167 пасажирів і 9 членів екіпажу. Серед загиблих 11 громадян України.

У грудні пропозицію щодо виплат компенсацій родинам жертв, які загинули під час авіакатастрофи літака МАУ, уряд Ірану відкликав.

Однак позиція України полягає у тому, що рівень виплат значною мірою залежатиме від обставин катастрофи, співпраці та забезпечення об’єктивного і неупередженого розслідування катастрофи.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com