Більше не 200 грн/год: у Пасажі на Хрещатику зробили паркування – Київ Інфо

Більше не 200 грн/год: у Пасажі на Хрещатику зробили паркування

На Хрещатику біля Пасажу демонтували незаконні приватні світлофори та боларди, які за гроші відкривалися лише перед елітними авто. Подібні рішення ігнорують закон: Пасаж – це муніципальна вулиця, доступ до якої є у ​​всіх охочих.

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

– На в’їзді із Заньковецької найкрутіші чорні паркувальники облаштували офіс з ексклюзивним світлофором та болардом, за який пускали Jaguar та Bentley всього за 200 грн/год., – заявив Усов.

14 грудня комунальні служби демонтували незаконні об’єкти, відкривши проїзну частину вулиці для всіх охочих. Також київські водії мають можливість паркуватися біля Пасажу легально, хай і не безкоштовно — там зробили муніципальний паркінг.

Коммунальщики

Оскільки місця біля елітних бутиків перебувають в І зоні, за одну годину стоянки доведеться заплатити 35 грн. Кошти пройдуть повз “чорних паркувальників” – просто до бюджету міста. Оплата можлива лише безготівковим варіантом.

Паркувальні місця намалювали лише з одного боку вулиці, а також встановили відповідні знаки. Антипаркувальні стовпчики встановили з боку вул. Хрещатик.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com