Чи можна отримати “карту киянина” без столичної реєстрації – Київ Інфо

Чи можна отримати “карту киянина” без столичної реєстрації

Карта киянина – це ідентифікатор, який дає можливість доступу до різних баз. Під час оформлення картки киянина багатьох цікавить часте питання – чи можна її отримати, якщо немає місцевої реєстрації.

Чи можна оформити картку киянина без прописки. Раніше це був суто соціальний проект, розрахований на жителів столиці з пропискою. Але зараз говорять про те, що прописка не є обов’язковою для отримання соціальної картки. Тепер достатньо надати довідку з місця роботи.

Таким чином, тепер карта киянина – це ідентифікатор, який дає можливість доступу до різноманітних баз. Як казала влада, спочатку картка киянина була задумана як соціальна.

“Зараз же повністю змінили саму ідеологію проекту і пішли від поняття “соціальна картка”. Ми перейшли до поняття саме “Картка киянина”. Киянина у всіх сенсах, це не тільки той киянин, який прописаний в Києві, як це було раніше, а й той, хто працює в Києві, платить податки, навчається в Києві, хто є переселенцем, учасником АТО”, — говорили в КМДА.

Скільки коштує оформлення карти киянина. Оформлення картки – безкоштовне. Для пільгових категорій населення обслуговування картки також відбувається безкоштовно, з усіх інших за обслуговування картки стягується сума 120 гривень на рік. Перша оплата здійснюється через рік після початку користування карткою.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com