Де ховатися в разі нападу Росії? Киянам показали бомбосховища – Київ Інфо

Де ховатися в разі нападу Росії? Киянам показали бомбосховища

Із 2014 року в Києві проводиться відновлення захисних споруд цивільного захисту.

У Києві фонд захисних споруд налічує майже 5 тисяч укриттів. Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки Київської міської держадміністрації Роман Ткачук під час престуру в рамках інформування киян про захисні споруди цивільного захисту.

Як інформує пресслужба КМДА, Ткачук нагадав, що з 2014 року, з початку бойових дій на сході України, в Києві проводиться відновлення захисних споруд цивільного захисту.

«У Києві на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру, соціальних потрясінь і воєнних дій створено фонд захисних споруд цивільного захисту. Інформація про них розміщена на офіційних сайтах районних в місті Києві державних адміністрацій», – сказав він.

На сьогодні в Києві сплановано використання 4913 укриттів:

3741 – цокольних та підвальних приміщень,
355 – підземних автопаркінгів,
256 – підземних переходів,
47 – підземних приміщень метрополітену.

Також нагадаємо, що у разі виникнення надзвичайної ситуації оповіщення та інформування населення про подальші дії здійснює територіальна автоматизована система централізованого оповіщення, до складу якої входять місцеві мережі зв’язку, зокрема радіомовлення та телебачення, комп’ютерні автоматизовані системи оповіщення по телефонній мережі та оснащені гучномовцями автомобілі. Адже головне завдання всіх служб під час надзвичайної ситуації – вберегти та захистити якомога більше людей.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com