Дірява підлога та пресинг директора – у школі на Святошино розгоряється скандал – Київ Інфо

Дірява підлога та пресинг директора – у школі на Святошино розгоряється скандал

Директорка навчального закладу в розірваному леноліумі проблеми не бачить, заборонила звертатися за допомогою до районного відділу освіти та до депутатів, погрожуючи чинити тиск на класного керівника.

Про ситуацію розповіла  у Facebook-спільноті “Батьки SOS” мама одного з п’ятикласників Нонна Ягушевська.

За словами киянки, в якому стані знаходиться клас та  підлога в  5-б класі школи №96   батьки побачили недавно, тому що до школи не пускали і  одна мама прорвалася і зробила фото.

Делегація батьків пішла до директора школи, дізнатися, як у такий кабінет могли впустити дітей. Як повідомила мама учня,  директорка не бачить проблемив такому стані. Сказала, якщо батькам щось не подобається, вона поставить заплати на зимових канікулах.

“Батьки, боячись нашкодити класному керівнику, не хочуть псувати стосунки з директором і нікуди звертатися не будуть. А я кричу: SOS! Допоможіть! Не розумію, що відбувається, що робити? Одна дитина вже травмувалася, зачепившись за порваний лінолеум! Куди мені ще звернеться по допомогу?” – написала жінка.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com