Дитину “зацькували” у київському садочку за відмову матері “скинутися” на подарунок – Київ Інфо

Дитину “зацькували” у київському садочку за відмову матері “скинутися” на подарунок

Жінка відмовилася дати 5 тисяч на привітання вчителів.

В одному з дитячих садків у Святошинському районі Києва виник скандал через постійні побори. Дитину однієї з матерів, яка обурювалася найбільше, пообіцяли зробити “білою вороною”. Жінка розповіла, чим закінчилася ця скандальна історія, що почалася з початком навчального року.

“За минулий навчальний рік батьками було здано понад 50 тисяч гривень (на ремонт групи та щомісяця до фонду)!!! У травні від ГБК (голова батьківського комітету, – Ред.) прийшло в вайбер-чат повідомлення, що у фонді групи мінус дві тисячі, і гроші знову потрібно”, – написала мати одного з дітей Марина Богдан у Facebook ГО “БАТЬКИ SOS” 27 грудня.

Вже в поточному навчальному році голова комітету вимагала, щоб батьки здали їй по 200 гривень і ще по 300 гривень на канцелярію. Крім того, батьки повинні були виплатити 5 тисяч гривень на привітання педколективу з професійним святом.

Жінка відмовилася платити 5000 гривень на подарунки і ще 200 “просто так”, давши гроші лише на зошити для дитини. Зошити купили, але дитину змусили писати на листочках. А коли мати почала обурюватися, ГРК повідомила їй, що дитина стане “білою вороною”.

Скрин

Крім того, незадоволених матерів на батьківських зборах, за їхніми словами, принижували і чинили тиск. Але обурені жінки звернулися до Департаменту освіти і науки КМДА та Районного управління освіти.

У Міністерстві якості освіти повідомили, що ситуація є булінгом. Тому що дитина займалася на листочку, поки ми розбиралися з цією історією“,- розповіла Марина.

У садочку почалися перевірки, а в паралельній групі також виник скандал – батьки здавали гроші “на вікна” та інше по 2 тисячі гривень з людини.  “Посипалися” нові скарги і, на теперішній час, завідувачці винесли догану і позбавили річної премії, а батьківський комітет скасували. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com