Кличко підписав розпорядження про виплати “премій” столичним медикам – Київ Інфо

Кличко підписав розпорядження про виплати “премій” столичним медикам

Мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про виплату додаткових коштів медикам міських комунальних лікарень. Кошти мають нарахувати до 31 грудня.

Міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про виплату додаткових коштів медичним працівникам комунальних лікарень. У документі передбачено, що фахівці отримають доплати із міського бюджету.

Йдеться про заклади “первинки” та “вторинки”, які фінансуються із міської казни. І хоча сферу охорони здоров’я фінансує держава, але в умовах, які склалися через епідемію коронавірусу, місто не може залишатися осторонь й додаткові кошти додадуть до виплат за грудень. По 10 тисяч гривень отримають лікарі, медикам з неповною вищою освітою виплатять по 8 тисяч, а молодший персонал отримає по 6 тисяч гривень до основної зарплати. Кошти мають нарахувати до 31 грудня.

7 грудня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання були внесені зміни до міської цільової програми “Здоров’я киян” на 2020-2022 роки щодо преміювання столичних медиків. Рішення підтримали 95 депутатів. Також ми писали, що столиця виділила понад 1 мільярда гривень на боротьбу з поширенням і наслідками COVID-19 протягом двох останніх років. Також близько 2,2 мільярда гривень було спрямовано на доплати медичним працівникам, розповів Кличко, звітуючи про роботу за рік.

последние новости в Украине останні новини в Україні

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook