Кличко: разова поїздка у громадському транспорті коштуватиме 20 грн – Київ Інфо

Кличко: разова поїздка у громадському транспорті коштуватиме 20 грн

За розрахунками Київпастрансу, економічно обґрунтований тариф у наземному транспорті сьогодні становить 22,30 гривні, а в метро – 22 гривні. Тому у КМДА заявляють, що зростання цін – це вимушений крок.

І не просто заявили, а і запланували зростання вартості вже з 1 січня 2022 року. Резонанс, який виник на фоні цієї заяви змусив мера Кличка відкласти питання перегляду тарифів на проїзд до кінця опалювального сезону – 15 квітня 2022 року.

Ми розуміємо, що це – непопулярне рішення. Всі інші великі міста ухвалили й запровадили його раніше. Бо в сьогоднішніх умовах наш транспорт є дотаційним. І ми не підвищували вартість проїзду скільки могли, – наголосив Віталій Кличко.

Яка ж буде ціна?

Віталій Кличко заявив, що тарифи будуть відрізнятися залежно від того:

  1. чи є людина жителем Києва (власником карти киянина),
  2. чи є людина жителем Київської області,
  3. чи є людина туристом.

Для перших вартість квитка в громадському транспорті складе 12 гривень, для другої категорії – 14 гривень, для третьої – 20 гривень. Тобто, вже весною 2022 року одна поїздка у метро чи тролейбусі обійдеться до 20 гривень.

Обіцяють збереження знижки для пільгових верств населення, а також право на безкоштовний проїзд для окремих груп пільговиків. Але досі не дуже зрозуміло, як буде рахуватися ціна на проїзд для тих жителів Києва, хто не має реєстрації в столиці.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com