Кличко заявляє, що лікарні Києва працюють «на межі» – деякі заповнені на 100% – Київ Інфо

Кличко заявляє, що лікарні Києва працюють «на межі» – деякі заповнені на 100%

Заповненість ліжок у медзакладах Києва сьогодні становить 73%, а в окремих лікарнях – 99-100%.

Про це на брифінгу сказав Київський міський голова Віталій Кличко.

“Загалом заповненість ліжок у медзакладах міста сьогодні – 73%, а в окремих лікарнях – 99-100%. 85% госпіталізованих потребують кисневої підтримки. Ліжок з киснем заповнено понад 70%”, – повідомив він.

За словами Кличка, на сьогодні у місті до прийому хворих на COVID-19 підготовлені понад 6 тисяч ліжок. “Із них близько 90% у комунальних медзакладах забезпечені киснем. Також у столиці є майже 500 апаратів штучної вентиляції легень”, – розповів очільник міста.

Він зазначив, що система охорони здоров’я столиці працює вже “на межі”. “Щодня помирають десятки людей і щодня понад тисяча-півтори нових хворих. Так довго тривати не може, і, на жаль, багато вірусних нігілістів розуміють це тільки потрапивши в реанімацію. І потім звинувачують усіх, але не себе. Зауважу, що сьогодні, хоч Київ і є лідером з вакцинації в Україні, ми повинні мобілізуватися і показати, що можемо дати відповідь і захиститися від вірусу. Вакцина є. Пункти, де можна отримати щеплення, працюють”, – додав Кличко.

Він закликав вакцинуватися тих, хто цього ще не зробив. “Вакцинуйтеся. Не відвідуйте публічні місця без нагальної потреби. Не користуйтеся громадським транспортом, якщо в цьому немає гострої необхідності. Не ігноруйте небезпеку. Це може надто дорого коштувати…Ми не закрили заклади, торгові центри, транспорт для вакцинованих та людей з тестами. Але ситуація погіршується. Давайте не доводити її до повного локдауну”, – наголосив Кличко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com