Крокодил на клумбі: киянка на прогулянці знайшла мертву рептилію – Київ Інфо

Крокодил на клумбі: киянка на прогулянці знайшла мертву рептилію

Неживу тваринку жінка поставила на пеньочок як декорацію.

Крокодил на клумбі в середмісті столиці: киянка на прогулянці знайшла крокодила. Той нерухомо лежав на землі. Літня пані подумала, що то іграшка, підняла й поставила його на пеньок поблизу клумби, як декорацію. Однак, мертвий крокодил на пеньку наполохав мешканців тамтешніх будинків.

Жінка традиційно вийшла на прогулянку зі своїм собакою. Вештаючись поміж будинками, на газоні жінка раптом бачить крокодильчика. Неживу тваринку вона поставила на пеньочок як декорацію. 

Однак перехожі таки розгледіли, що це не декорація, а мертва рептилія. Усі ошелешені – довкола ж головно житлові будинки, виходить хтось тримав крокодила в квартирі і довів його до смерті. Звернулися по допомогу до зоолога. Допоки він їхав, хтось крокодила скинув із пенька. 

Схоже, що помер він днів зо три тому. Видно, що голодував, бо геть усох. І хворів, бо на тільці є грибок. Але власники за ним, певно, доглядали, бо тваринку таки лікували. 

Крокодил в українській історії вже траплявся. Іще 2007-го року крокодил утік у Маріуполі. Щоправда, та рептилія чкурнула з цирку. Пів року її шукали під керівництвом тодішнього міністра з надзвичайних ситуацій. І знайшли – в місцевому озері. Змерзлого і сплячого. Із замотаною скотчем пащею, спійманого крокодила тоді врочисто виносили на показ журналістам. А потім, за кілька днів, його випадково втопили. 

Схоже і цей крокодил сконав через неналежне поводження з ним. Заводити екзотичних тварин у квартирах законодавство не забороняє, але для цього потрібно отримати чимало дозволів та погоджень. 

У Мережі – справді чималий вибір крокодилів на продаж. Кайман крокодиловий коштує 750 євро. 
 
Що вистачило грошей купити, а забракло совісті нормально поховати – не вкладається в головах тих, хто вийшов подивитися на крокодильчика. Жінка, яка принесла його на клумбу для краси, вже теж бідкається. Хутенько допомагає спакувати каймана в пакети. Мертву тварину зоолог поніс у ветклініку, там він стане науковим матеріалом для студентів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com