Мітинг антиваксерів закінчився. Що відомо про їх лідера Стахова – Київ Інфо

Мітинг антиваксерів закінчився. Що відомо про їх лідера Стахова

Сьогодні, 3 листопада, в центрі міста пройшов мітинг “антивакцинаторів”. Протестувальники перекрили кілька вулиць та вимагали скасувати карантин, відмовитись від примусових щеплень, захистити людство від чіпізації і врятувати “їхніх дітей”.

Лікарка-інфекціоністка однієї із столичних клінік сьогодні була в розпачі, бо простояла у півторагодинному заторі через “антивакцинаторів”, які своєю акцією протесту паралізували рух у центрі столиці. Разом з нею у заторі стояла “швидка” із пацієнтами.

Наразі акція закінчилась, порушень громадського порядку поліція не зафіксувала. Водночас, в соцмережі з’явилась інформація, що по закінченню мітингувальникам роздавали гроші за участь в акції. 

Також стало відомо, що одним з лідерів руху противників вакцинації від коронавірусної хвороби, є Остап Стахів. Псевдоактивіст відомий у Львові не однією витівкою. 

До пандемії коронавірусу Остап Стахів був маловідомим у Львові провокатором, якого часто звинувачували в організації замовних акцій протесту. Регулярно намагається брати участь у виборах різного рівня, але жодного разу не переміг. 

Під час карантину Стахів з прибічниками неодноразово влаштовував провокації у лікарнях Львова та інших міст, намагаючись довести, що коронавірус – це вигадка, а лікарні насправді є порожніми. Поліцейські кілька разів складали на Стахіва протоколи за недотримання карантину, однак судді постійно звільняють його від відповідальності.

У грудні минулого року він проводив нелегальні пікети проти вакцинації від COVID-19 та карантину. А в липні для своєї пропаганди використовував дітей – організував ще один мітинг, багато учасників якого були неповнолітні.

Незважаючи на публічне заперечення щеплень, Стахів навесні вакцинувався російським “Супутником V”. Однак щеплення робили не в руку, як усім, а в сідниці.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com