Мітингувальники-ФОПи з Грушевського перейшли на Банкову – Київ Інфо

Мітингувальники-ФОПи з Грушевського перейшли на Банкову

Колона українських підприємців, які вимагають від влади скасувати обов’язкове використання реєстраторів розрахункових операцій, дійшла від Верховної Ради до Офісу Президента.

Учасники акції “Президент! Зупини гру!” закликають главу держави Володимира Зеленського підтримати, а Верховну Раду зареєструвати, зокрема, законопроєкт “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо удосконалення порядку ведення обліку і застосування реєстрації розрахункових операцій та зниження фіскального тиску на платників податків”.

Також мітингувальники вимагають розгляду вже зареєстрованих законопроєктів щодо осучаснення та спрощення трудового законодавства (№ 5371 та № 5388); а також щодо врегулювання питання ринкового нагляду (№ 5473).

Наразі ситуація під ОП спокійна. За правопорядком стежать представники правоохоронних органів, зокрема, під Офісом Президента присутня поліція діалогу.

Окрім цього, на вході на територію до Офісу Президента поліція перевіряє COVID-сертифікати.

Як повідомлялося, вранці 30 листопада підприємці під ВР вимагали скасували тотальну фіскалізацію малого та середнього бізнесу, після чого вони рушили колоною до Офісу Президента.

Очікується, що з нового року майже усі ФОПи будуть зобов’язані використовувати касові апарати. Зокрема, з 1 січня 2022 року спливає строк відтермінування дії закону про обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО), так званих касових апаратів, для фізичних осіб-підприємців (ФОП), які є платниками єдиного податку другої-четвертої груп. Його відтермінували у грудні минулого року після акцій протестів підприємців, які скаржилися на неможливість вести бізнес з використанням касових апаратів під час карантинних обмежень. Тоді депутати прислухалися до вимог підприємців.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com