На Київщині чоловік вивів новий сорт лимонів і карликових бананів – Київ Інфо

На Київщині чоловік вивів новий сорт лимонів і карликових бананів

Усього на фермі — понад 30 видів екзотичних рослин.

Теплиця селекціонера розділена на дві частини. У першій вирощуються плоди, які характерні для тропічних широт, а у другій — для субтропічних. Усього на фермі — понад 30 видів екзотичних рослин. Це банани, лимони, кумкват, каламандін, ананаси та ін.

У селі  Рожни на Київщині всі знають сад екзотичних фруктів Анатолія Потія. Відомий селекціонер і в країні, адже саме він вивів власний сорт лимонів та назвав його «Київським». Крім «Київського» лимону, фермер вивів ще декілька сортів екзотів, зокрема, карликові банани. 

 Захоплюватись тропічними фруктами фермер почав ще у дитинстві.

«Коли я був ще дитиною, дядько подарував мені апельсин у горщику. Тоді мені він здався гарним, як сонце. Коли я вже вчився в інституті, апельсин почав плодоносити. Саме тоді я почав шукати інформацію про вирощування таких дерев», — розповідає Анатолій Потій.

А славнозвісні лимони пристосовані до вирощування навіть на підвіконні у квартирі. Крім цього, цей лимон цвіте сім разів на рік. Коли мало сонця, рослина розширює листовий апарат, як локатор, та починає вловлювати сонячне проміння.

Наразі на обслуговування теплиці з екзотичними фруктами Анатолій Потій витрачає лише 10 тис. гривень на рік. Для обігріву теплиці Анатолій Потій застосовує унікальну енергоощадну технологію, яку запатентував ще понад  20 років тому. Для того, щоб виростити екзоти, підтримує температуру +30 градусів.

Фермер активно продає саджанці та говорить, що прибутки в рази перевищують витрати. В умовах квартири найпростіше виростити інжир, відкриває секрет Анатолій.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com