На Київщині у лікарнях заповнені лише 60% ліжок із киснем – Київ Інфо

На Київщині у лікарнях заповнені лише 60% ліжок із киснем

Попри те, що розповсюдженість COVID-19 у Київській області зростає кожного дня, медичні заклади регіони поки що далекі від переповнення. Станом на 11 листопада в лікарнях Київщини були вільними 40% ліжок з підведеним киснем.

Про це на брифінгу заявив керівник ОДА Василь Володін. За його словами, штам Дельта є дуже агресивним та набагато частіше призводить до летальних випадків і важкого перебігу хвороби.

За словами губернатора, за 10 листопада в області офіційно виявили 945 випадків захворювання на COVID-19. За добу померли 44 особи.

Майже 1,5 тисячі людей потребують кисневої підтримки.

  • Володін наголосив, що кожного дня у стаціонари потрапляють важкі хворі. Лише за минулу добу медики госпіталізували 195 інфікованих COVID-19.
  • У медичних закладах Київщини перебувають 2 010 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19.
  • На кисневій підтримці – 1427 пацієнтів, або 71% госпіталізованих.
  • Вільними залишаються 40% ліжок з киснем.

Крім того, Володін прокоментував введення посилених протиепідеміологічних норм. За його словами, вільне користування автобусами, маршрутками та електричками з 13 листопада можливе лише для щеплених пасажирів. Крім того, проїхати транспортом можуть люди з негативним результатом ПЛР-тесту чи експрес-тесту, одержаним не пізніше ніж за 72 години до дня поїздки. Крім того, пускатимуть людей з довідками про одужання, чинність якої можна підтвердити за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг.

Громадський транспорт у межах області й Києва при цьому курсуватиме за звичайним графіком.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com