На Київщині з’явиться поліцейська академія – Київ Інфо

На Київщині з’явиться поліцейська академія

У Борисполі Київської області планують збудувати Академію патрульної поліції. Земельну ділянку для нового.

Про це на останньому засіданні міської ради у 2021 році повідомив міський голова Володимир Борисенко.

Начальник київської Академії патрульної поліції Вадим Лісничук презентував депутатам проект майбутнього  закладу.

За його словами, на сьогодні, окрім столичної академії, відповідні установи створені в Кривому Розі та Рівному, проте усі разом вони не можуть забезпечити правоохоронні органи необхідною кількістю випускників з відповідною підготовкою.

В новому закладі одночасно зможуть навчатись 2500 курсантів. Це 5 тисяч нових патрульних поліцейських на рік. За словами очільника Академії патрульної поліції, така кількість нових випускників повністю задовольнить потребу в нових кадрах.

Міський голова Володимир Борисенко додав, що місто Бориспіль планує увійти до нового закладу як співзасновник, тоді мешканці Бориспільської громади будуть мати пільги при навчанні в закладі.

Депутати 34 голосами надали дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування площею у межах 15 га. Ця земельна ділянка знаходиться на Бориспільській окружній, поблизу району Лозівка.

Будівництво фінансуватимуть за рахунок державного бюджету та коштів міжнародних партнерів США та Канади. Як саме буде виглядати новий освітній заклад, поки невідомо – проєктні роботи тривають.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com