На сайт поліції Київщини здійснюється хакерська атака – Київ Інфо

На сайт поліції Київщини здійснюється хакерська атака

На офіційний сайт поліції Київської області було встановлено додатковий захист через несанкціоноване втручання у його роботу.

Нещодавно до сайту поліції Київщини було підключено додатковий захист Cloudflare. Інформація про це з’являється при переході на сайт. Так, Cloudflare становить мережу серверів по всьому світі, до якої користувачі підключають свої сайти, щоб збільшити швидкість їх завантаження і захистити від DDoS-атак.

Зазначимо, що DDoS-атака являє собою надмірну кількість запитів на сервер, де знаходиться програмна частина сайту. При цьому можуть здійснюватися тисячі запитів за хвилину, які сервери не в змозі опрацювати. Тому, вони просто перестають відповідати. Отож, DDoS-атака – це один із проявів кіберзлочинності.

Захист від таких хакерських атак працює за рахунок того, що весь вхідний трафік спочатку проходить через Cloudflare, як через фільтр. Компанія аналізує вхідний трафік, блокує підозрілі запити, а звичайні відправляє на сайт.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com