На залізничному вокзалі Києва замість ялинки встановили “нічого” за 5 мільйонів гривень – Київ Інфо

На залізничному вокзалі Києва замість ялинки встановили “нічого” за 5 мільйонів гривень

Посадовці Укрзалізниці заплатили за встановлення новорічної ялинки на київському вокзалі 5 мільйонів гривень. Новорічне дерево у приміщенні так і не з’явилося.

Як розповіли у прокуратурі Києва, згідно з договорами підрядник мав виконати всі роботи до 17 грудня, однак цього не сталося. Наразі ялинки, за яку сплатили бюджетні гроші, досі немає.

За фактом викрадення коштів слідчі поліції на станціях залізничного транспорту відкрили кримінальне провадження.

Ані грошей, ані ялинки

  • Згідно з даними досудового розслідування, посадовці філії Укрзалізниці “Вокзальна компанія” уклали договори з підрядниками про встановлення новорічної ялинки на Центральному залізничному вокзалі столиці.
  • 22 грудня правоохоронці провели огляд у приміщенні, однак ялинку так і не побачили.
  • Хто саме може бути винним у скоєнні злочину, наразі з’ясовують слідчі.

Розслідуванням провадження займаються поліцейські, а оперативним супроводом – співробітники Департаменту військової контррозвідки СБУ.

Провальне управління

У 2021 році Укрзалізниця опинилася на межі банкрутства. Якби не бухгалтерські маніпуляції та підвищення тарифів, компанія могла б показати 8 мільярдів збитків за рік. Для того, щоб врятувати компанію та не зупиняти вантажні й пасажирські перевезення, РНБО довелося вводити в Укрзалізницю тимчасову адміністрацію. Аби зекономити кошти, оператору залізних доріг довелося відмовитися від збільшення зарплат працівникам, перенести переоцінку основних засобів на 2022 рік, а також збільшити тарифи на перевезення.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com