Паркувальні побори з водіїв мають бути припинені – Київ Інфо

Паркувальні побори з водіїв мають бути припинені

Паркувальні побори, які без жодної відповідальності збираються з водіїв, мають бути припинені.

Про це повідомив депутат фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко, який подав в Раду відповідний законопроект.

За його словами, сьогодні в країні так звані «паркувальники» банально збирають гроші з водіїв, які поставили в місцях паркування свої авто. Розмір такого «ринку» — сотні мільйонів гривень. При цьому «паркувальники» не несуть жодних взаємних та зустрічних зобов’язань перед водіями. По суті, відбувається «продаж повітря».

Тому я пропоную викласти статтю 977 «Зберігання автотранспортних засобів» ЦКУ в новій редакції, в якій визначити статус діяльності з «паркування» як різновиду діяльності зі схову (зберігання) транспортних засобів, відповідно до якої отримуючи гроші «паркувальник» має наглядати за поставленим транспортним засобом“, – зазначив Гончаренко.

Гончаренко зазначив, що це допоможе ситуацію з «паркуванням» якісно відрізнити від випадків, коли водій залишає автомобіль поза охоронюваною зоною контролю на власний ризик.

Наразі законопроект направлено на розгляд Комітету.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com