Пенсіонерка з Троєщини забула місце проживання та понад дві доби провела на вулиці – Київ Інфо

Пенсіонерка з Троєщини забула місце проживання та понад дві доби провела на вулиці

У Києві дільничні офіцери поліції розшукали зниклу бабусю. Про це повідомили в поліції Києва.

Під час патрулювання території Лісового масиву Деснянського району столиці дільничні офіцери поліції помітили літню жінку, яка розгублено себе поводила та дуже замерзла. Правоохоронці запросили бабусю до службового автомобіля та почали встановлювати її анкетні дані.

Як розповів інспектор відділу превенції Деснянського управління поліції Джахангір Рзазаде, 76-річна жінка близько двох діб не ночувала вдома:

“Бабуся розповіла, що загубилася, та не пам’ятає, де проживає. Ми з напарником Максимом Мойсієнком встановили її паспортні дані та з’ясували, що жінка мешкає у будинку на проспекті Маяковського. Від медичної допомоги вона відмовилася, тож ми відвезли її за адресою реєстрації та передали родичам. Наразі її життю та здоров’ю нічого не загрожує”.

Пенсіонерка та її близькі подякували поліцейським за допомогу, а правоохоронці натомість провели профілактичну бесіду з її родичами та надали рекомендації щодо того, як уникнути таких випадків у подальшому.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com