Погрожував депортацією: Чоловік видавав себе за співробітника СБУ і вимагав гроші в іноземців – Київ Інфо

Погрожував депортацією: Чоловік видавав себе за співробітника СБУ і вимагав гроші в іноземців

Учасники шахрайського угруповання погрожували іноземним громадянам депортацією, якщо ті не дадуть хабар. Зловмисникам повідомлено про підозру за трьома статтями.

Як повідомили у пресцентрі Служби безпеки, співробітники СБУ і Нацполіція за процесуального керівництва Київської міської прокуратури вручили підозру шахраю, який шантажував іноземців. Зловмисник видавав себе за співробітника СБУ. Він і вимагав гроші від іноземців і разом зі спільниками погрожував жертвам депортацією, якщо ті не дадуть їм хабар.

Як додають правоохоронці, ще одним зловмисником, причетним до схеми, є громадянин України, уродженець Сирійської Арабської Республіки. Було задокументовано, що він переконав громадянку Марокко передати йому гроші начебто для співробітників СБУ, аби нібито не допустити депортації її чоловіка. Зловмисника затримали “на гарячому” під час отримання коштів. Наразі обом чоловікам повідомлено про підозру.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com