Пишалась тим, що вона росіянка: вчителька ліцею на Поздняках вибачилась та заявила, що звільняється – Київ Інфо

Пишалась тим, що вона росіянка: вчителька ліцею на Поздняках вибачилась та заявила, що звільняється

Після інциденту вчительці оголосили догану.

У київському ліцеї №303 вчителька німецької та російської мов Лариса Бондар порушила мовний закон викладаючи російською, а також похвалилась гордістю за те, що не є українкою. У навчальному закладі провели власне службове розслідування. Вчителька отримала догану, за свої заяви щодо української мови вона перепрошує та каже про звільнення.

Kyiv Media

За словами адміністрації закладу, вони провели службове розслідування, щоб дізнатися, чому всупереч мовному закону вчителька вела урок не українською, й дізналися, що порушення відбулося під час уроку у восьмому класі. Після цього викладачу виписали догану.

“Причиною цього конфлікту стало непорозуміння між дитиною та учителем. Учитель припустився в ході цього конфлікту порушення мовного законодавства, глибоко переживає, шкодує, що так сталося”, – сказала заступниця директора школи Валентина Симонова.

Вчителька Лариса Бондар працює у школі вже 5 років, і незважаючи на догану, досі знаходиться на уроках. Проте провину свою визнає.

“Я не стримала свої емоції і дуже шкодую, що так сталося. Я дуже просила пробачення у свого колективу. При нагоді вибачуся перед дитиною. Дуже шкодую, що так сталося. Більше мені немає чого додати, я звільняюся…”, – заявила викладач.

Прокоментував ситуацію освітній омбудсмен Сергій Горбачов. За його словами, за такі слова необхідно звільняти одразу і за статею.

Kyiv Media

“Це просто відверта неповага до законів, до України, неповага до дитини. І абсолютне нерозуміння людиною, де вона знаходиться і якому роботу робить”, – каже омбудсмен.

Наразі заява на звільнення за власним бажанням вже чекає на підпис директора, яка має от-от повернутися з відпустки.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com