Слідчі тричі стали клієнтами блогерки OnlyFans, аби притягнути її до відповідальності – Київ Інфо

Слідчі тричі стали клієнтами блогерки OnlyFans, аби притягнути її до відповідальності

Голосіївський райсуд Києва розглядає справу блогерки OnlyFans, яку підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, а саме — виготовленні та збуті порнографічної продукції. Їй загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Справу відкрито в травні 2020 року. Досудовим розслідуванням встановлено, що в період з 2020 року по 18 вересня 2021 року у невстановленому місці, у невстановленому досудовим розслідуванням час у блогерки виник злочинний умисел, направлений на виготовлення та розповсюдження матеріалів порнографічного характеру.

За місцем свого проживання вона організувала незаконну діяльність з виготовленням та розповсюдженням порнографічної продукції з допомогою веб-сайта OnlyFans, в яких відвідувачі за гроші отримують фото та відео матеріали порнографічного характеру.

05 лютого 2021 року слідчі здійснили оперативну закупку. Підставний користувач за допомогою свого ноутбуку зайшов в мережу інтернету, а саме на платформу Instagram, знайшов нікнейм підозрюваної, перейшов за інтернет посиланням на інтернет платформу OnlyFans та придбав контент який містить порнографічні матеріали на яких зображена підозрювана.

Користувач отримав від правоохоронців 400 грн, і заплатив власниці акаунту OnlyFans $11,70, що в еквіваленті становить 330 грн, і отримав доступ до профілю підозрюваної. В акаунті розміщені фото- та відеоматеріали порнографічного характеру, на яких зображена власниця контенту з оголеним тілом та статевими органами.

Слідством встановлено, що злочинний умисел, направлений на виготовлення та розповсюдження матеріалів порнографічного характеру, виникав у підозрюваний неодноразово.

Повторна контрольна закупка здійснена 25 лютого, власниці акаунту сплачено $32,4 (930 грн в еквіваленті).

1 березня оперативники знову сплатили дівчині $30 (972 грн), або переконатися в тому, що підозрювана дійсно продукує порноконтент.

21 вересня 2021 фігурантці справи, власниці акаунту, повідомлено про підозру у виготовленні та збуті продукції порнографічного характеру.

21 листопада 2021 керівником Печерської окружної прокуратури м. Києва продовжено строк досудового розслідування до трьох місяців, тобто — до 21 грудня 2021 року. Проте слідчим не вистачило часу, аби завершити розслідування.

«Слідчий зазначає, що завершити досудове розслідування в трьох місячний строк не представляється можливим, у зв`язку із необхідністю здійснення ряду слідчих та процесуальних дій, а саме: розсекречення матеріальних носіїв інформації та документів, які стали підставами для проведення негласних слідчих дій», — сказано в матеріалах справи.

На клопотання слідчих суд продовжив строк досудового розслідування до 21 січня 2022 року.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com