У “Борисполі” спіймали іноземця із двома підробленими паспортами – Київ Інфо

У “Борисполі” спіймали іноземця із двома підробленими паспортами

У пункті пропуску “Бориспіль” прикордонники затримали іноземця, який мав при собі декілька підроблених документів.

В іноземця виявили документ особи без громадянства Бельгії та ID-картку громадянина Бельгії, які йому не належали, а також паспорт громадянина Палестини у якому була замінена сторінка з установчими даними.

Палестинець для того, щоб заплутати охоронців кордону, придбав також два пакети квитків. По першому квитку він мав летіти до Стамбула, проте замість цього пішов на рейс до Амстердама. Виявити чоловіка вдалося під час повторної перевірки пасажирів авіарейсу.

Після затримання палестинець розповів, що документ особи без громадянства та ID-картку Бельгії йому передав брат, а підроблений паспорт громадянина Палестини він придбав за 8 тисяч доларів у невідомої особи.

Прикордонники заборонили іноземцю в’їзд в України терміном на три роки та притягнули до адміністративної відповідальності за ст 202 КУпАП “Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com