У центрі Києва 1 грудня суттєво обмежать рух транспорту – Київ Інфо

У центрі Києва 1 грудня суттєво обмежать рух транспорту

Президент Зеленський заявляв про підготовку в Україні спроби державного перевороту цього дня. Киян же попереджають про можливе обмеження руху транспорту у центрі 1 грудня у зв’язку з проведенням масових акцій.

У Києві попереджають про можливе обмеження руху транспорту у центрі міста та зміни в роботі тролейбусів та автобусів декількох маршрутів у середу, 1 грудня. Можливі обмеження пов’язані із проведенням в столиці масових акцій протесту, йдеться на офіційному порталі Києва.

Так, рух можуть обмежити таким вулицями Києва, як Хрещатик, Михайлівська, Шовковична, Лютеранська, Круглоуніверситетська, Архітектора Городецького, Заньковецької, Садова, Інститутська та Липська.

Зміни в роботі тролейбусів можуть стосуватися маршрутів №№ 6, 16, 18, а також автобусів №№ 24, 55, 62, 114.

У МВС закликають до мирних протестів.

Зазначимо, що 1 грудня у Києві планується проведення двох акцій. Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський закликав учасників протестів дотримуватися правопорядку.

“Можете не сумніватись, що ті, хто зараз стоять на службі громадського порядку, з повагою ставляться до виявлення громадянської позиції і так само очікують поваги до себе. Вони – на сторожі вашої безпеки і роблять усе для недопущення провокацій”, – зазначив Монастирський у Facebook.

Він також наголосив, що у Нацполіції та Нацгвардії є люди, “які пройшли Майдани, а ще більше тих, хто брав участь у бойових діях у зоні проведення Антитерористичної операції або Операції об’єднаних сил”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com