У КМДА пояснили, як у столиці працюватимуть громадський транспорт і ТРЦ після переходу міста в «жовту» зону – Київ Інфо

У КМДА пояснили, як у столиці працюватимуть громадський транспорт і ТРЦ після переходу міста в «жовту» зону

З 7 грудня Київ та 8 областей перейдуть з «червоної» до «жовтої» зони карантину. Влада столиці пояснила, як після цього у місті працюватиме громадський транспорт та торгово-розважальні центри.

Повідомлення опублікували 6 грудня на сайті Київської міської державної адміністрації.

Там наголосили, що обмеження для громадського транспорту та ТРЦ збережуть. Так, в умовах «жовтої» зони карантину ТРЦ можна буде відвідувати тільки при наявності негативного ПЛР-тесту, «зеленого» сертифіката про вакцинацію або довідки про те, що ви перехворіли на COVID-19.

Без цих документів пропустять лише неповнолітніх, але виключно у супроводі дорослих.

Скористатися громадським транспортом зможуть пасажири при наявності «жовтого» або «зеленого» COVID-сертифіката, негативного ПЛР-тесту або документа про одужання.

Контролювати дотримання обмежень будуть районні адміністрації столиці, поліція, Держспоживслужба та Муніципальна варта.

Послаблення карантину

Державна комісія з надзвичайних ситуацій 6 грудня вирішила вже з 7 грудня скасувати «червону» зону карантину у Києві та на території Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей. Регіони перейдуть до «жовтої» зони.

Водночас з 6 грудня в Україні посилили карантин у «жовтій» зоні. Відтепер там заклади культури, ресторани, спортзали, басейни можуть працювати, тільки якщо весь персонал вакцинований проти коронавірусу принаймні однією дозою, має негативний тест чи сертифікат про одужання. Те саме передбачено й для відвідувачів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com